П`ятниця, 19.04.2019, 21:24
 Гість |  "Гості"Вітаємо Вас, Гість

В 2013 році РВЦ "УкрРосьРеклама" за підтримки міністерств та громадських організацій представила дві книги: 
"Портрет успішної жінки України.  Імена славних сучасників", "Велика рада України. Імена славних сучасників" та "Севастополь - город-герой. Імена славних сучасників" що знайшли позитивні відгуки не тільки серед учасників проектів, а також серед урядових структур.


Портрет успішної жінки України. Імена славних сучасників


Рекламно-видавничий центр "УкрРОСЬреклама" випустила унікальну всеукраїнську імідж-книгу "Портрет успішної жінки України. Імена славних сучасників". В цьому виданні представлені видатні заслужені жінки в політиці, бізнесі, науці, культурі, спорті, члени уряду, депутати Верховної Ради України, ректори вузів, керівники державних установ, організацій, підприємств, наукових та культурно-освітніх закладів, які своєю працею, високим професіоналізмом створюють завтрашній день України. Видання презентується на вітчизняному і міжнародному рівні на форумах, виставках, нарадах тощо. І зарекомендувало себе як один з кращих друкованих рекламоносіїв. Частина видання безкоштовно направлена в центральні й регіональні органи влади України, а також у представництва іноземних держав.

Фото даліВелика рада України. Імена славних сучасників


ПП „УкрРОСЬреклама” випущено видання унікальної книги «Велика рада України. Імена славних сучасників», в якій представлені кращі навчальні заклади України, їх історичний опис, ректори вузів, професорсько-викладацький склад, кращі студенти-активісти, а також ті, хто вийшов зі стін аудиторій, зберігши дух вільнодумства у своїх серцях, хто невтомною працею та інтелектуальним потенціалом стверджує велич України і зміцнює підвалини громадського суспільства.

Фото далі