П`ятниця, 19.04.2019, 21:57
 Гість |  "Гості"Вітаємо Вас, Гість

В 2011 році РВЦ "УкрРосьРеклама" за підтримки міністерств та громадських організацій представила два довідники:
"Юридична Україна. Імена славних сучасників 2011" та "Переяслав-Хмельницький. Імена славних сучасників 2011"
 (вже у новому форматі книги)що знайшли позитивні відгуки не тільки серед учасників проектів, а також серед урядових структур.


Юридична Україна. Імена славних сучасників 2011

Рекламно-видавничий центр "УкрРОСЬреклама" випустила унікальний всеукраїнський довідник у форматі книги на 2011 рік "Юридична Україна. Імена славних сучасників - 2011". В цьому довіднику представлені заслужені особистості юридичної галузі України, які своєю працею, високим професіоналізмом створюють завтрашній день України. Маючи 768 сторінок і майже півтори тисячі кольорових блоків, видання презентується на вітчизняному і міжнародному рівні на форумах, виставках, нарадах тощо. І зарекомендувало себе як один з кращих друкованих рекламоносіїв. Частина видання безкоштовно направлена в центральні й регіональні органи влади України, а також у представництва іноземних держав. 
Переяслав-Хмельницький. Імена славних сучасників 2011


Рекламно-видавничий центр "УкрРОСЬреклама" випустила унікальну регіональну, книгу-довідник на 2011 рік "Переяслав-Хмельницький. Імена славних сучасників 2011". В цьому довіднику представлені кращі підприємства, організації, установи м. Переяслава-Хмельницького та області, а також заслужені особистості міста, які своїм сумлінням, високим професіоналізмом створюють завтрашній день України. Маючи 768 сторінок і майже півтори тисячі кольорових блоків, видання презентується на вітчизняному і міжнародному рівні на форумах, виставках, нарадах тощо. І зарекомендувало себе як один з кращих друкованих рекламоносіїв. Частина видання безкоштовно направлена в центральні й регіональні органи влади України, а також у представництва іноземних держав.