П`ятниця, 19.04.2019, 21:41
 Гість |  "Гості"Вітаємо Вас, Гість

В 2012 році РВЦ "УкрРосьРеклама" за підтримки міністерств та громадських організацій представила дві книги:
"Освіта - майбутнє України" та "МВС України. 20 - річчя. Імена славних сучасників"
що знайшли позитивні відгуки не тільки серед учасників проектів, а також серед урядових структур.


«Освіта - майбутнє України»Рекламно-видавничий центр "УкрРОСЬреклама" Випустила книгу "Освіта - майбутнє України", в якій представлені кращі навчальні заклади України, їх історичний опис, ректори вузів, професорсько-викладацький склад, кращі студенти-активісти, а також ті, хто вийшов зі стін аудиторій, зберігши дух вільнодумства у своїх серцях, хто невтомною працею та інтелектуальним потенціалом стверджує велич України і зміцнює підвалини громадського суспільства. МВС України. 20 - річчя. Імена славних сучасників. Том І


ПП „УкрРОСЬреклама”  випущено 1-й том видання  унікальної книги  «МВС України. 20-річчя. Імена славних сучасників»  (присвячений  до дня міліції), а  до кінця року готує в друк 2-й та 3-й том  цього  видання .

В книзі представлені державні, обласні, міські, районні начальники УМВС зі своїми заступниками, які своїм сумлінням, високим професіоналізмом створюють сьогоднішній та завтрашній день  нашої держави..  Також в ній широко   представлені інші структури підпорядковані МВС України (а саме: ВНЗ підпорядковані МВС, школи міліції, НДЕКЦ, служба  охорони, міліція на залізницях  і т.д).

Окремими рубриками подана інформація про ветеранів-колишніх працівників МВС, сьогодні Вони більш відомі як науковці, юристи, але їхній внесок у розвиток міліції назавжди залишиться безцінним!

Видання презентується на вітчизняному і міжнародному рівні на форумах, виставках, нарадах. Частина видання буде направлена в центральні й регіональні органи влади України, а також у представництва іноземних держав.

Фото далі


МВС України. 20 - річчя. Імена славних сучасників. 

Том ІI


ПП „УкрРОСЬреклама”  випущено 2-й том видання  унікальної книги  «МВС України. 20-річчя. Імена славних сучасників»  (присвячений  до дня міліції), а  до кінця року готує в друк 3-й том  цього  видання.

В книзі представлені державні, обласні, міські, районні начальники УМВС зі своїми заступниками, які своїм сумлінням, високим професіоналізмом створюють сьогоднішній та завтрашній день  нашої держави..  Також в ній широко   представлені інші структури підпорядковані МВС України (а саме: ВНЗ підпорядковані МВС, школи міліції, НДЕКЦ, служба  охорони, міліція на залізницях  і т.д).

Окремими рубриками подана інформація про ветеранів-колишніх працівників МВС, сьогодні Вони більш відомі як науковці, юристи, але їхній внесок у розвиток міліції назавжди залишиться безцінним!

Видання презентується на вітчизняному і міжнародному рівні на форумах, виставках, нарадах. Частина видання буде направлена в центральні й регіональні органи влади України, а також у представництва іноземних держав.

Фото даліПрилуччина. Імена славних сучасників


ПП „УкрРОСЬреклама” випущено видання унікальної книги «Прилуччина. Імена славних сучасників», в якій представлені кращі навчальні заклади України, їх історичний опис, ректори вузів, професорсько-викладацький склад, кращі студенти-активісти, а також ті, хто вийшов зі стін аудиторій, зберігши дух вільнодумства у своїх серцях, хто невтомною працею та інтелектуальним потенціалом стверджує велич України і зміцнює підвалини громадського суспільства.

Фото далі
20-річчя України. Білоцерківщина. Імени славних сучасників


ПП „УкрРОСЬреклама” випущено видання унікальної книги «20-річчя України. Білоцерківщина. Імени славних сучасників», в якій представлені кращі навчальні заклади України, їх історичний опис, ректори вузів, професорсько-викладацький склад, кращі студенти-активісти, а також ті, хто вийшов зі стін аудиторій, зберігши дух вільнодумства у своїх серцях, хто невтомною працею та інтелектуальним потенціалом стверджує велич України і зміцнює підвалини громадського суспільства.

Фото далі