П`ятниця, 19.04.2019, 21:15
 Гість |  "Гості"Вітаємо Вас, Гість
Концепція календаря-довідника

Календар-довідник являє собою іміджеве та рекламне видання, що виготовляється у двох варіантах: книжковий (обкладинка із золотим тисненням та лаковим покриттям) та настільний перекидний. В обох варінтах зміст календаря-довідника залишається однаковим.
Керівник, що представляє свою організацію чи підприємство у данному виданні розміщується на даті, що співпадає з датою його народження.
Розгорнутий календар виглядає, як показано на малюнку. На лівій сторінці (шпальті) розміщується портретна фотографія керівника з текстом який містить в собі ПІБ керівника, дату його народження, посаду, звання та нагороди. На правій сторінці розміщується контактна інформація про підприємство (установу, організацію), логотип підприємства у вигляді псевдоводяного знаку та інформаційний блок який містить в собі основні напрямки діяльності піприємства, перелік та фотографії продукції та інше.

Перші 24 сторінки календаря-довідника - рубрикатор. У цьому розділі Ви маєте можливість розмістити рекламний блок свого підприємства, організації, установи. Приклади рубрикаторів показані нижче.

  


Концепція щоденника-довідника

Щоденник-довідник являє собою іміджеве та рекламне видання, що виготовляється у двох варіантах: книжковий (шкіряна обкладинка із золотим тисненням червоного та чорногокольору). В обох варінтах зміст щоденника-довідника залишається однаковим. Керівник, що представляє свою організацію чи підприємство у данному виданні розміщується на даті, що співпадає з датою його народження. Розгорнутий щоденник виглядає, як показано на малюнку. На лівій сторінці (шпальті) розміщується портретна фотографія керівника з текстом який містить в собі ПІБ керівника, дату його народження, посаду, звання та нагороди, нижче розміщується контактна інформація про підприємство (установу, організацію), логотип підприємства у вигляді псевдоводяного знаку та інформаційний блок який містить в собі основні напрямки діяльності піприємства, перелік та фотографії продукції та інше.  На правій сторінці календар з описом свят, гороскопом які відповідають даті, а також місце для записів, що робить даний щоденник максимально інформаційним та зручним у роботі.Перші 24 сторінки календаря-довідника - рубрикатор. У цьому розділі Ви маєте можливість розмістити рекламний блок свого підприємства, організації, установи. Приклади рубрикаторів показані нижче.