П`ятниця, 19.04.2019, 21:35
 Гість |  "Гості"Вітаємо Вас, Гість

В 2007 році РВЦ "УкрРосьРеклама" за підтримки міністерств та громадських організацій представила три довідники:
"Агропромисловий комплекс України - 2007", "Транспорт України - 2007" та "Жінки України - 2007", що знайшли позитивні відгуки не тільки серед учасників проектів, а також серед урядових структур.Агропромисловий комплекс України 2007 

Рекламно-видавничий центр "УкрРОСЬреклама" випустила унікальний всеукраїнський імідж-календар, довідник на 2007 рік "Агропромисловий комплекс України - 2007". В цьому довіднику представлені кращі підприємства, організації, установи України, а також в свій день народження заслужені особистості агропромислового комплексу України, які своїм сумлінням, високим професіоналізмом створюють завтрашній день України. Маючи 768 сторінок і майже півтори тисячі кольорових блоків, видання презентується на вітчизняному і міжнародному рівні на форумах, виставках, нарадах тощо. І зарекомендувало себе як один з кращих друкованих рекламоносіїв. Частина видання безкоштовно направлена в центральні й регіональні органи влади України, а також у представництва іноземних держав.

Транспорт України 2007

Рекламно-видавничий центр "УкрРОСЬреклама" випустила унікальний всеукраїнський імідж-календар, довідник на 2007 рік "Транспорт України - 2007". В цьому довіднику представлені кращі підприємства, організації, установи України, а також в свій день народження заслужені особистості транспортної галузі України, які своїм сумлінням, високим професіоналізмом створюють завтрашній день України. Маючи 768 сторінок і майже півтори тисячі кольорових блоків, видання презентується на вітчизняному і міжнародному рівні на форумах, виставках, нарадах тощо. І зарекомендувало себе як один з кращих друкованих рекламоносіїв. Частина видання безкоштовно направлена в центральні й регіональні органи влади України, а також у представництва іноземних держав.
Жінки України 2007

Рекламно-видавничий центр "УкрРОСЬреклама" випустила унікальний всеукраїнський імідж-календар, довідник на 2007 рік "Жінки України - 2007". В цьому імідж-календарі представлені видатні заслужені жінки в політиці, бізнесі, науці, культурі, спорті, члени уряду, депутати Верховної Ради України, ректори вузів, керівники державних установ, організацій, підприємств, наукових та культурно-освітніх закладів, які своєю працею, високим професіоналізмом створюють завтрашній день України. Маючи 768 сторінок і майже півтори тисячі кольорових блоків, видання презентується на вітчизняному і міжнародному рівні на форумах, виставках, нарадах тощо. І зарекомендувало себе як один з кращих друкованих рекламоносіїв. Частина видання безкоштовно направлена в центральні й регіональні органи влади України, а також у представництва іноземних держав.