П`ятниця, 19.04.2019, 21:21
 Гість |  "Гості"Вітаємо Вас, Гість

В 2008 році РВЦ "УкрРосьРеклама" за підтримки міністерств та громадських організацій представила два довідники:
Транспортна, медична, аграрна, Архітектурно-будівельна Україна 2008" та "Чарівний світ жінок України - 2008", що знайшли позитивні відгуки не тільки серед учасників проектів, а також серед урядових структур.Чарівний світ жінок України 2008 

Рекламно-видавничий центр "УкрРОСЬреклама" випустила унікальний всеукраїнський імідж-календар, довідник на 2008 рік "Чарівний світ жінок України - 2008". В цьому імідж-календарі представлені видатні заслужені жінки в політиці, бізнесі, науці, культурі, спорті, члени уряду, депутати Верховної Ради України, ректори вузів, керівники державних установ, організацій, підприємств, наукових та культурно-освітніх закладів, які своєю працею, високим професіоналізмом створюють завтрашній день України. Маючи 768 сторінок і майже півтори тисячі кольорових блоків, видання презентується на вітчизняному і міжнародному рівні на форумах, виставках, нарадах тощо. І зарекомендувало себе як один з кращих друкованих рекламоносіїв. Частина видання безкоштовно направлена в центральні й регіональні органи влади України, а також у представництва іноземних держав.

Транспортна, медична, аграрна, архітектурно-будівельна Україна 2008

Рекламно-видавничий центр "УкрРОСЬреклама" випустила унікальний всеукраїнський імідж-календар, довідник на 2008 рік "Транспортна, медична, аграрна, Архітектурно-будівельна Україна - 2008". В цьому довіднику представлені кращі підприємства, організації, установи України, а також в свій день народження заслужені особистості транспортної, медичної, аграрної, архітектурно-будівельної галузей України, які своїм сумлінням, високим професіоналізмом створюють завтрашній день України. Маючи 768 сторінок і майже півтори тисячі кольорових блоків, видання презентується на вітчизняному і міжнародному рівні на форумах, виставках, нарадах тощо. І зарекомендувало себе як один з кращих друкованих рекламоносіїв. Частина видання безкоштовно направлена в центральні й регіональні органи влади України, а також у представництва іноземних держав.