П`ятниця, 19.04.2019, 22:15
 Гість |  "Гості"Вітаємо Вас, Гість

В 2010 році РВЦ "УкрРосьРеклама" за підтримки міністерств та громадських організацій представила два довідники:
"Юридична еліта України 2010" та "Чарівний світ жінок України - 2010"
 (вже у новому форматі щоденника)що знайшли позитивні відгуки не тільки серед учасників проектів, а також серед урядових структур.Чарівний світ жінок України 2010

Рекламно-видавничий центр "УкрРОСЬреклама" випустила унікальний всеукраїнський імідж-календар, довідник на 2010 рік "Чарівний світ жінок України - 2010". В цьому імідж-календарі представлені видатні заслужені жінки в політиці, бізнесі, науці, культурі, спорті, члени уряду, депутати Верховної Ради України, ректори вузів, керівники державних установ, організацій, підприємств, наукових та культурно-освітніх закладів, які своєю працею, високим професіоналізмом створюють завтрашній день України. Маючи 768 сторінок і майже півтори тисячі кольорових блоків, видання презентується на вітчизняному і міжнародному рівні на форумах, виставках, нарадах тощо. І зарекомендувало себе як один з кращих друкованих рекламоносіїв. Частина видання безкоштовно направлена в центральні й регіональні органи влади України, а також у представництва іноземних держав. Вже у новому форматі -  щоденника довідника.

Юридична еліта України 2010

Рекламно-видавничий центр "УкрРОСЬреклама" випустила унікальний всеукраїнський імідж-календар, довідник на 2010 рік "Юридична еліта України 2010". В цьому довіднику представлені кращі підприємства, організації, установи України, а також в свій день народження заслужені особистості юридичної галузі України, які своїм сумлінням, високим професіоналізмом створюють завтрашній день України. Маючи 768 сторінок і майже півтори тисячі кольорових блоків, видання презентується на вітчизняному і міжнародному рівні на форумах, виставках, нарадах тощо. І зарекомендувало себе як один з кращих друкованих рекламоносіїв. Частина видання безкоштовно направлена в центральні й регіональні органи влади України, а також у представництва іноземних держав.  Вже у новому форматі -  щоденника довідника.